Knjižnica Muzeja Slavonije Osijek bila je 2. lipnja 2026. godine mjesto susreta knjižničara, arhivista i muzealaca okupljenih radi stjecanja novih znanja o postupcima organiziranja i upravljanja ostavštinama u svojim ustanovama.
U okviru Centra za stalno stručno usavršavanje knjižničara, Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu i Muzej





